#cleaneurasia2022

Asya ve Avrupa’nın Buluşması Noktası

Yüzlerce Uluslararası Ziyaretçi

Avrupa, Rusya, Afrika ve Asya'dan gelen müşteri adaylarınıza ürün ve hizmetlerinizi tanıtın ve yeni müşteriler edinin.

Uluslararası Katılımcılar

Avrupa, Rusya, Afrika ve Asya'dan gelen katılımcılarla bir araya gelin, iş bağlantılarınızı kuvvetlendirin ve yeni teknolojilerle tanışın.

Temizlik ürünleri ve teknolojileri sanayi dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınından sonra gerek ekonomik gerekse toplum sağlığı açısından en önemli sektörlerden biri haline gelmiştir. Taşıdığı bu önemli misyonun farkındalığıyla sürekli gelişen, Türkiye’nin temizlik ve hijyen sektörü için organize ettiğimiz Avrasya’nın en büyük ticaret platformlarından biri olan Clean Eurasia 9-12 Kasım 2022 tarihlerinde Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezinde 2. kez kapılarını açıyor.

Sektör için yeni uluslararası pazarlar oluşturacak olan Clean Eurasia yüksek boyutlu ürün tedariği yapan profesyonel alıcıları endüstriyel temizlik ve hijyen sektörü ile bir araya getirerek ürün, sistem ve süreçlerin tanıtılacağı ideal platformu oluşturmayı hedefleyen OTF Fuarcılık tarafından organize edilmektedir.

Dünyada önemi gittikçe artan temizlik ürünleri ve hijyen üreticileri sektörü hem sosyal hem ticari anlamda büyük bir pazar oluşturmaya devam etmektedir. Bu büyük pazarın bir parçası olmak, pazar payınızı ve etkinliğinizi arttırmak, için 2. si düzenlenen Clean Eurasia Temizlik ve Hijyen teknolojileri, ekipman ve malzemeleri fuarı 9 Kasım 2022 de kapılarını açıyor.

Clean Eurasia 2022

Sektörün Avrasya’ya Açılan Kapısı Açılıyor

Acele edin

Henüz ziyaretçi kaydı oluşturmadınız mı?

Don't miss our future updates! Get subscribed today!