trenru

Clean Eurasia Hakkında

CLEAN EURASIA TEMİZLİK FUARI HAKKINDA

Avrasya Bölgesinin Lider Temizlik Fuarı…

Avrasya Bölgesinde Temizlik ve Hijyen üreticilerini bir araya getiren en önemli temizlik fuarı olmak üzere yola çıkan Clean Eurasia Avrasya Temizlik ve Bakım Fuarı Dr. Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 1- 4 Aralık 2021 tarihlerinde gerçekleşti.

Pandemiyle birlikte temizlik sektörünün öneminin altı bir kez daha çizilirken, Türkiye birçok sektörde olduğu gibi profesyonel temizlik sektöründe de birçok ülkenin buluşma noktası haline geldi.

60’dan fazla firmanın katılımıyla gerçekleşen Clean Eurasia’da, Profesyonel Temizlik Ürünleri üreticileri, Basınçlı temizlik makineleri, Hizmet sektörüne temizlik alanında servis veren firmalar, Halı Yıkama Tesis Ekipmanları, Kuru Temizleme Tesis Ekipmanları, Oto Yıkama Tesis Ekipmanları, Çamaşırhane Tesis Ekipmanları, Buharlı Temizleme sistemleri ve ekipmanlarını sergilendi.

Hizmet ve Turizm sektöründeki başarılarını, Temizlik sektöründe de daha butik organizasyonlarla ilerleten OTF Expo Temsiad’ın (Temizlik Sanayici ve İş adamları Derneği) desteği ile sektöre farklı bir ivme kazandırarak temizlik sektörünün güçlü oyuncularını tek bir çatı altında biraraya getirdi. Yurtdışı tanıtım çalışmalarına da önem veren OTF Expo, farklı ülkelerden ziyaretçileri Clean Eurasia katılımcılarıyla buluşturdu.

TRFMA işbirliği ile gerçekleşen, Türkiye Tesis Yönetim Konferansı temizlik sektörünün öneminin arttığı ve vurgulandığı bu dönemde sektörün yoğun katılımıyla gerçekleşti.

İki gün boyunca gündem değiştirecek konularda bilgi, deneyim ve ufuk açıcı görüşlerinin paylaşıldığı konferansta, açılış konuşmaları Tesis Yönetim Derneği Başkanı İbrahim Bozan,TEMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kutlu Biçer, ISSA EMEA Direktörü Tony D’Andreo, EuroFM Başkanı Pieter C. Le Roux tarafından yapıldı.

Türkiye Tesis Yönetim Konferansı bir yeniliğe ev sahipliği yaptı. Sektörün geliştiği ve korunduğu bir ortam yaratmak üzere güçlerini birleştiren dernek yetkilileri tarafından TYTFED Tesis Yönetim ve Tedarikçileri Federayonu’nu kuruldu.

Konferansın önemli konuşmacılarından İstanbul Sağlık İl Müdürü Kemal Memişoğlu, İl sağlık müdürü olarak Clean Eurasia fuarında ve konferansında konuşmacı olmasının, temizlik sektörünün ne kadar önemli bir konumda olduğunu gösterdiği belirtti.